Home
Użytkownicy
Podróże
Wizy
Zaloguj się
Załóż konto
Geoblog.pl
Robko
Podróże
Meksyk zimą
Ponownie w objęciach zimy
2011
11
lut
Ponownie w objęciach zimy
Polska,
Warszawa
Przejechano
19983
km
Komentarze (1)
ciekawy
- 2011-02-27 22:02
Super wycieczka! Meksyku - też Cię kiedyś odwiedzę. :)
Robko
Viajar es vivir el momento
zwiedził
28%
świata (
56
państw)
Zasoby:
827
82
5662
5
dodaj użytkownika Robko do obserwowanych
wyślij wiadomość użytkownikowi Robko
Andaluzja w czerwcu
02.06.2026 - 07.06.2026
Majówka na wyspie
26.04.2026 - 01.05.2026
Wielkanoc w słońcu
03.04.2026 - 06.04.2026